[vc_row fullwidth=”true” css=”.vc_custom_1511865376457{background-image: url(https://moja-weranda.pl/wp-content/uploads/2017/11/top_restauracja.jpg?id=845) !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”300px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text css=”.vc_custom_1511873981376{margin-bottom: 0px !important;}”]

Restauracja

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1511874120294{margin-bottom: 0px !important;}”]

Moja Weranda – Restauracja stworzona z pasją do gotowania i rodzinną atmosferą…

Moja Weranda to nietypowe miejsce na mapie trójmiejskiego szlaku restauracyjnego. Wystrój, choć „jak u babci”, jest pełen elegancji łączącej się zarówno z tradycją, jak i historią naszego regionu.

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce o niezwykle rodzinnej atmosferze. Blask palących się wieczorową porą świec nadaje jej subtelnego uroku, tak ulubionego przez wszystkich, którzy kochają spotkania czy przyjęcia w rodzinnej scenerii w towarzystwie aromatycznych specjałów domowej kuchni podanych z lekką nutką nonszalancji.

Moja Weranda to kuchnia, w której znajdziecie Państwo staropolską klasykę, aczkolwiek podaną w oryginalny sposób. To kuchnia tworzona z sercem i duchem dawnych przepisów z ksiąg kucharskich naszych babć i prababć.

Nasze dania są niezwykle lekkie i aromatycznie finezyjne, dzięki starannie wyselekcjonowanym produktom pochodzącym z naszego regionu. Dopełnieniem odpowiednio dobranych składników jest fantazyjna oprawa.

Jeśli chcecie się Państwo przenieść do przeszłości i ponownie zasmakować kuchni „jak u babci”,

Moja Weranda jest najlepszym do tego miejscem.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]