ŻUCZEK-BARTŁOMIEJ KARASIEWICZ REALIZUJE PROJEKT DOFINANSOWANY Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH „Rozwój działalności przedsiębiorstwa Żuczek-Bartłomiej Karasiewicz w Żukowie w wyniku zwiększenia konkurencyjności oraz bezpieczeństwa zdrowotnego sali bankietowej Moja Weranda w Gołębiewie Średnim
 
Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom wystąpienia epidemii COVID-19. Projekt przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług, zwiększa atrakcyjności sali bankietowej oraz bezpieczeństwa zdrowotnego klientów.
 
Wartość całkowita projektu: 321 000 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 250 000 zł

© fot. Ola Iwanowska Fotografia

© fot. Ola Iwanowska Fotografia

Sale weselne Kociewie

Gdy marzenia o dniu, który pozostanie w pamięci na zawsze, stają się rzeczywistością, ważne jest, aby miejsce wybrane na ślub było równie magiczne. Jeśli interesują Cię sale weselne Kociewie, Moja Weranda to idealne miejsce na rozpoczęcie nowego rozdziału życia. Cechuje nas unikalne połączenie elegancji i przytulności, które sprawia, że każda uroczystość staje się wyjątkowa. Wesele w stylu rustykalnym, romantyczne śluby w plenerze i malownicze widoki tworzą idealne tło dla Twojego wielkiego dnia.

Dom weselny Kociewie – poznaj naszą kompleksową ofertę

Moja Weranda oferuje kompleksową obsługę wesel, skupiając się na jakości i detalu. Nasza przestronna sala bankietowa pomieści do 130 gości, zapewniając komfort i swobodę. Wnętrza w stylu rustykalnym i boho, harmonizujące z otaczającą przyrodą, oraz dbałość o estetyczne detale sprawiają, że każde przyjęcie jest wyjątkowe. Ciesz się wykwintnym menu, przygotowanym z lokalnych i sezonowych produktów, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne. Nasz dom weselny Kociewie to także zadbany ogród z drewnianą werandą, co pozwala na chwilę relaksu w otoczeniu natury oraz jest doskonałym miejscem na sesje fotograficzne.

Sale weselne Kociewie – wymarzone wesele w Mojej Werandzie

Wybierając Moją Weranda jako miejsce na wesele Kociewie, decydujesz się na niezapomniane doświadczenia w przepięknym otoczeniu przyrody. Nasza sala weselna Pomorskie leży blisko Trójmiasta, co gwarantuje łatwy dojazd dla gości, jednocześnie oferując ustronne i spokojne miejsce, idealne do świętowania najważniejszych momentów w życiu. Nasza sala weselna Gdańsk sprawi, że Twój wyjątkowy dzień będzie naprawdę magiczny.

Moja Weranda to także wygodna przestrzeń eventowa Gdańsk i stylowa sala bankietowa Gdańsk, która jest idealna na imprezy okolicznościowe Gdańsk.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych terminach i zarezerwować miejsce na wesele w Mojej Werandzie – tam, gdzie natura spotyka się z elegancją.

Restauracja Moja Weranda
Gołębiewo Średnie 54
83-033 Sobowidz

© Moja Weranda 2024

Gołębiewo Średnie 54
83-033 Sobowidz