ŻUCZEK-BARTŁOMIEJ KARASIEWICZ REALIZUJE PROJEKT DOFINANSOWANY Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH „Rozwój działalności przedsiębiorstwa Żuczek-Bartłomiej Karasiewicz w Żukowie w wyniku zwiększenia konkurencyjności oraz bezpieczeństwa zdrowotnego sali bankietowej Moja Weranda w Gołębiewie Średnim
 
Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom wystąpienia epidemii COVID-19. Projekt przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług, zwiększa atrakcyjności sali bankietowej oraz bezpieczeństwa zdrowotnego klientów.
 
Wartość całkowita projektu: 321 000 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 250 000 zł

© fot. Ola Iwanowska Fotografia

© fot. Ola Iwanowska Fotografia

Sala weselna Pruszcz Gdański

Marzy Wam się niezapomniane wesele w Pruszczu Gdańskim? Moja Weranda to kwintesencja idealnego miejsca na ślub i wesele, zlokalizowana niecałe pół godziny drogi od Pruszcza Gdańskiego. Dzięki malowniczym krajobrazom, naturalnemu otoczeniu i stylowym aranżacjom, Para Młoda i goście doświadczą tutaj chwil pełnych magii. Oferujemy ceremonie w plenerze oraz przyjęcia w stylu rustykalnym, gdzie każdy szczegół współgra z naturą. Odpowiednio dobrane świeże kwiaty i naturalne materiały tworzą niepowtarzalny klimat, idealny na rozpoczęcie nowej drogi życia.

Dom weselny Pruszcz Gdański – kompleksowa organizacja i rustykalny urok

Profesjonalizm i doświadczenie naszego personelu zapewniają, że każde przyjęcie weselne jest wydarzeniem wyjątkowym. Nasza przestronna sala bankietowa pomieści do 130 gości, gwarantując komfort i swobodę. Naszym atutem jest elastyczność w zakresie ustalania menu, które opiera się na lokalnych i sezonowych produktach. Dodatkowo, zadbany ogród i zadaszona weranda pozwalają na organizację przyjęcia w każdych warunkach pogodowych. Niezapomniane sesje fotograficzne w otoczeniu bujnej zieleni oraz ślub pod gołym niebem to tylko niektóre z możliwości, jakie oferuje Moja Weranda, czyli wyjątkowa sala weselna Pruszcz Gdański.

Wesele Pruszcz Gdański – Moja Weranda to idealne miejsce na ten wyjątkowy dzień

Zachęcamy do rezerwacji Mojej Werandy – sali weselnej Gdańsk położonej w spokojnej okolicy, blisko Trójmiasta i Pruszcza Gdańskiego. Nasza lokalizacja łączy w sobie uroki natury z łatwością dojazdu dla gości z różnych części kraju.

Moja Weranda to także doskonałe miejsce na inne różne imprezy okolicznościowe Gdańsk. Elegancka i stylowa sala bankietowa Gdańsk to idealne tło dla każdego rodzaju wydarzenia. Zapewniamy nie tylko przestrzeń eventową Gdańsk, ale również pełną obsługę na najwyższym poziomie, co czyni nas idealnym miejscem na realizację wszelkiego rodzaju eventów. Moja Weranda gwarantuje, że zarówno rodzinne uroczystości, jak i imprezy firmowe będą niezapomniane.

Sala weselna Pomorskie – zaplanuj niezapomniane wesele w Mojej Werandzie. Zapraszamy!

Restauracja Moja Weranda
Gołębiewo Średnie 54
83-033 Sobowidz

© Moja Weranda 2024

Gołębiewo Średnie 54
83-033 Sobowidz